Kolekce ponožek, Strana 9

Stylové ponožky Walkee vytváříme vždy se smyslem pro detail. Naše bavlněné ponožky splňují ty nejpřísnější kritéria, jaké by měly ponožky na sport, či k obleku splňovat. Veselé a barevné vzory jsou hlavní premisou našich speciálních kolekcích, které jsou připravené na míru přímo tobě.

Walkee ponožky z merino vlny - tmavě červená
249 Kč

Připravili jsem pro vás vysoce funkční ponožky z Merino (tmavě červená) vlny, které se hodí na dlouhé túry do hor, či do přírody. Nechte se rozmazlovat nejpohodlnější bavlnou,...

+ další
Kód: WM105M
Walkee barevné ponožky - Houby
299 Kč

Skvělé padnoucí ponožky s motivem houby ti budou parťákem kamkoliv se vydáš. Projasní den sobě i svému okolí v nových ponožkách Walkee s přírodními motivy.

+ další
Kód: WS179M
Walkee barevné ponožky - Jahody
299 Kč

Skvělé padnoucí ponožky s motivem jahod ti budou parťákem kamkoliv se vydáš. Projasní den sobě i svému okolí v nových ponožkách Walkee s přírodními motivy.

Kód: WS180M
Walkee barevné ponožky - Tattoo Béžová
299 Kč

Jsou tetování tvoje vášeň? A chceš to dát všem vědět? Tak tyhle ponožky s tetováním na béžovém pozadí jsou přesně pro tebe!  

+ další
Kód: WS197M
Walkee barevné ponožky - Tattoo hnědá
299 Kč

Jsou tetování tvoje vášeň? A chceš to dát všem vědět? Tak tyhle ponožky s tetováním na hnědém pozadí jsou přesně pro tebe!  

+ další
Kód: WS199M
Nahoru
77 položek celkem