Dětské ponožky

Walkee dětské ponožky - Boom!
229 Kč

Pro malé čtenáře komiksových příběhů, kteří chtějí zachránit svět. S těmito ponožkami se budou vaše děti cítit jako opravdoví hrdinové. Tak hurá vstříc novému dobrodružství!

+ další
Kód: KD102
Walkee dětské ponožky - Jednorožci
229 Kč

Ponožky, které rozveselí všední den ve škole. Magický jednorožec, barevná medúza a roztomilé kotě. S těmito kamarády půjde ranní oblékání snadno.

+ další
Kód: KD108
Walkee dětské ponožky - Letadýlka
229 Kč

Kdo jako malý nesnil o cestě kolem světa? Tak nasednout a letíme! Barevné ponožky z kvalitní bavlny pro malé cestovatele, kteří touží doletět až na konec Země.

+ další
Kód: KD104
Walkee dětské ponožky - Mapa Města
229 Kč

Zpátky do dětství. Vzpomeňte si na ty dlouhé hodiny bezstarostného hraní s kamarády ve školce na koberci znázorňujícím městečko. Tyto ponožky jsou sice vyrobené pro děti, my ale...

+ další
Kód: KD107
Myšky v sýru
Novinka
229 Kč

Ať už je vaše ratolest fanouškem Montyho Jacka z Rychlé roty, nebo snad filmu Ratatouille, tyhle ponožky si určitě zamiluje.

+ další
Kód: KD114
Plamínek
Novinka
229 Kč

Zažehněte ve svém prckovi zvědavost a touhu po poznání s bavlněnými ponožkami Walkee se vzorem Plamínek!

+ další
Kód: KD113
Walkee dětské ponožky - Příšerky
229 Kč

Našich příšerek se děti bát nemusí. Ponožky jsou veselé, barevné a postarají se o dobrou náladu a pohodlí během celého dne.

+ další
Kód: KD106
Safari
Novinka
229 Kč

Plánujete cestu na safari, nebo do místního zoo? S těmihle bavlněnými ponožkami Walkee váš prcek do exotického prostředí skvěle zapadne.

+ další
Kód: KD112
Staveniště
Novinka
229 Kč

Až bude váš malý stavitel zase budovat město z kostek, nebo lega, neměly by mu u toho na nohou chybět tyhle veselé ponožky se vzorem staveniště.

+ další
Kód: KD111
Nahoru
Další produkty
12 položek celkem
Zpět do obchodu