O nás

Tři generace, třicet let zkušeností v oboru a dvacet milionů prodaných ponožek (a pár jich asi ještě přibude). Takový je ve zkratce příběh naší rodinné firmy. 

 

Vše začalo v roce 1992, kdy jsme se se rozhodli podnikat a ze zrušených továren v tehdejší NDR koupili pár pletacích strojů. Začali jsme tam, kde většina lidí s vizí, co na to jdou od nuly ‒ v garáži. Chtěli jsme vyrábět nejkvalitnější ponožky v Česku. A tak jsme si jako jedni z prvních pořídili řetízkovací stroj pro co nejjemnější sešívání špiček. Máme smysl pro detail. 

 

Zákazníků přibývalo, a tak jsme se rozhodli jít do toho naplno. Pronajali jsme si větší výrobní prostory a sklady. A lepší výrobní stroje. Zákazníků přibylo. Tak jsme si pronajali ještě větší prostory a sklady. A ještě lepší stroje...

 

Tak to šlo až do dneška a my jsme vám vděční, že naše zapálení pro kvalitu umíte ocenit. Nechceme ale usnout na vavřínech. Proto jsme se rozhodli investovat do jedné z nejmodernějších technologií digitálního tisku, abychom mohli vyrábět kvalitní ponožky s dechberoucím designem.

 

Čím jsou Walkee ponožky jiné? Materiálem a technologií

 

Hezké designové ponožky nejsou žádná novinka. Buď jsou vzory klasicky vyplétané, takže z rubu ponožek trčí trocha chuchvalců a nepříjemných nitek. Anebo se tisknou na nepříliš voňavé polyesterové vlákno. My tiskneme na bavlněné úplety pomocí nové 360° C technologie digitálního tisku. Můžeme tak na ponožky vytisknout cokoliv. Barvy, ze kterých přechází zrak, i 3D vzory, které se neseperou. 

 

Jako jediní vám tak můžeme nabídnout potištěné české ponožky, se kterými se budete cítit (jako) v bavlnce.
Walkee je značka kvalitních českých ponožek s tím nejoriginálnějším digitálním potiskem. Máme pár ponožek pro každého, kdo se chce po vyzutí na návštěvě pochlubit hravým a originálním designem. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení