O nás

Tři generace, třicet let zkušeností v oboru a dvacet milionů prodaných ponožek (a pár jich asi ještě přibude). Takový je ve zkratce příběh naší rodinné firmy. 

 

Vše začalo v roce 1992, kdy jsme se se rozhodli podnikat a ze zrušených továren v tehdejší NDR koupili pár pletacích strojů. Začali jsme tam, kde většina lidí s vizí, co na to jdou od nuly ‒ v garáži. Chtěli jsme vyrábět nejkvalitnější ponožky v Česku. A tak jsme si jako jedni z prvních pořídili řetízkovací stroj pro co nejjemnější sešívání špiček. Máme smysl pro detail. 

 

Zákazníků přibývalo, a tak jsme se rozhodli jít do toho naplno. Pronajali jsme si větší výrobní prostory a sklady. A lepší výrobní stroje. Zákazníků přibylo. Tak jsme si pronajali ještě větší prostory a sklady. A ještě lepší stroje...

 

Tak to šlo až do dneška a my jsme vám vděční, že naše zapálení pro kvalitu umíte ocenit. Nechceme ale usnout na vavřínech. Proto jsme se rozhodli investovat do jedné z nejmodernějších technologií digitálního tisku, abychom mohli vyrábět kvalitní ponožky s dechberoucím designem.

 

Čím jsou Walkee ponožky jiné? Materiálem a technologií

 

Hezké designové ponožky nejsou žádná novinka. Buď jsou vzory klasicky vyplétané, takže z rubu ponožek trčí trocha chuchvalců a nepříjemných nitek. Anebo se tisknou na nepříliš voňavé polyesterové vlákno. My tiskneme na bavlněné úplety pomocí nové 360° C technologie digitálního tisku. Můžeme tak na ponožky vytisknout cokoliv. Barvy, ze kterých přechází zrak, i 3D vzory, které se neseperou. 

 

Jako jediní vám tak můžeme nabídnout potištěné české ponožky, se kterými se budete cítit (jako) v bavlnce.
Walkee je značka kvalitních českých ponožek s tím nejoriginálnějším digitálním potiskem. Máme pár ponožek pro každého, kdo se chce po vyzutí na návštěvě pochlubit hravým a originálním designem. 

Zpět do obchodu